ProPos (Profesyonel Perakende Otomasyon Sistemleri)

ProPos (Profesyonel Perakende Otomasyon Sistemleri) 2016 yılında  Barkod Sistemleri  yani OT/VT (Otomatik Tanımlama ve Veri Toplama) sektörüyle faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana Güçlü İş ortakları ve Mutlu Müşteri portföyü ile hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemiştir.


Otomasyon donanımlarında Türkiye’nin OT/VT sektör lideri  Perkon A.Ş. ile dağıtıcı pozisyonunda çalışmakta olup POSBANK, ARGOX, M3 MOBILE, SEWOO, WIDEFLY, DATALOGIC, POSTLAB, DIGI, CAS, PERKON, HITI, PRICER, ATID, IMPINJ, PARTNER, XPRINTER, YOUJIE, TSC, HONEYWELL , NEWLAND, MINDEO gibi dünya devi markalarının satış ve satış sonrası hizmet desteğini sağlamaktadır.

Ticari Yazılım sistemlerinde yine ülkemizin en yaygın ve güçlü yazılım evlerinden biri olan Emex Yazılımın (ERP12) bölge dağıtıcılığını yapmakta, satış ve satış sonrası eğitim ve servis desteği sağlamaktadır.

Ayrıca kendi bünyesinde barındırdığı tecrübeli yazılım kadrosu ile Masaüstü ve web özel yazılım projeleri, android ve ios uygulamaları, Cloud uygulamalarıyla projelerine hız kesmeden devam etmektedir.

Uzman personeli ve bayileri ile ProPos; Market, Restoran, Gıda, Tekstil, Elektronik, İnşaat, Üretim, Lojistik, Perakende… vb. gibi bir çok sektör ve kamu alanlarında ürün ve çözümler sunmaktan gurur duymaktadır.


Genç, enerjik ve uzman çalışan kadrosu ve başarılı Ar-Ge çalışmalarıyla kendi markasını yaratmak isteyen ProPos geleceğe umutla ve güvenle bakmaktadır.